Selena Gomez patrí medzi najsledovanejšie osobnosti sveta na sociálnej sieti Instagram, kde len nedávno pokorila hranicu v najvyššom počte srdiečok za krátky čas. Vyzerá to však tak, že svojou najnovšou fotkou v bikinách samú seba prekoná.

Selenu Gomez sleduje na Instagrame 140 miliónov followerov, čo značí, že jej pri fotkách pribúdajú lajky rýchlosťou blesku. Z času na čas však krivka predsa len vyskočí o čosi vyššie. Tentokrát má jej výkyv na svedomí speváčkin horúci záber – pravdepodobne v plavkách.

Provokuje Justina?

Americká hviezdička nepatrí k tým, ktoré by sa odhaľovali na dennom poriadku. Preto keď čosi zo svojho dokonalého tela ukáže, všetci padnú na zadok tak ako v prípade jej najnovšej vyprsenej snímky. Po desiatich hodinách od zverejnenia pri nej svieti viac ako 6 miliónov lajkov.

Za Seleniným pikantným záberom môže stáť aj fakt, že sa jej bývalý Justin Bieber zasnúbil so svojou priateľkou Hailey Baldwin, pričom vylúčené nie je ani to, že sa mladý párik zosobášil. 26-ročná speváčka tak chce zrejme jemu i okoliu ukázať, že je už nad vecou a že je pripravená na chlapské ovácie. Ak by sme chceli nájsť pobobný prípad, ďaleko by sme veru chodiť nemuseli – viď provokačné fotečky Dary Rolins, ktorá po rozchode s Patrikom a jeho následnom vzplanutí  k Jasmine Alagič vábi ako divá.

Pikantnú Seleninu foto si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram