Jednu z najkrajších tvárí slovenského šoubiznisu už síce na televíznych obrazovkách nevídame, avšak v iných svojich záľubách pokračuje Alžbeta Ferencová i naďalej. Okrem spevu je to aj tanec, ktorý v relácii „Koleso šťastia“ pôsobil nanajvýš teatrálne, čo diváci dali dosť kriticky najavo. Stačí však zmeniť prostredie, zvoliť správnu hudbu a vysvitne, že Betka vlastne vrtí bokmi DO-KO-NA-LE!

Sympatická Slovenka s exotickým vzhľadom sa pre umenie doslova narodila. Konkrétne tancu sa venuje už od detstva, a napriek tomu, že začínala so streetdance, profesionálne tancuje iný štýl – salsu. Malou ochutnávkou talentu sa pochválila videom na Instagrame, kde ani ležérny športový outfit jej na ženskosti nič neubral. Pri latino hudbe z dielne speváka Maluma vynikol každý precítený pohyb tela zvodnej tanečnice, vrátane toho, kde nezabudla pridať ani tzv. salsa twerk.

Snedá kráska žije momentálne v Prahe, venuje sa tiež spevu a je členkou dievčenskej skupiny Forsomeone. Skúsenosti nadobudla i v oblasti modelingu ako účastníčka Miss Universe 2010 či modelka na prehliadkach a točení reklám. Sama však priznáva, že aktuálnou prioritou je pre ňu spev a hudba, pričom nezanedbáva ani sólo kariéru a pracuje na veciach, o ktorých určite budeme ešte počuť.

Betkin tanec:

 

Zdroj: refresher.sk, Instagram | Video: Instagram, streamable.com