Nela Pocisková a Filip Tůma sa po narodení ich prvého dieťaťa, syna Hektora, stiahli do mediálneho úzadia – aspoň, čo sa súkromia týka. Ako sa však zdá, nič nie je tak ružové, ako to na prvý pohľad vyzerá a známa dvojica aktuálne prechádza náročným obdobím.

Pocisková a Tůma sa dali dokopy počas natáčania seriálu Búrlivé víno, vďaka ktorému sa slovenskej herečke podarilo odštartovať hviezdnu kariéru. Po narodení prvého syna sa však kráska stiahla na materskú dovolenku, zatiaľ čo Filip naďalej pracoval na svojej kariére a dnes je súčasťou najúspešnejšieho projektu Oteckovia.

Tůmove vysoké pracovné tempo sa nakoniec podpísalo aj na samotnej dnes už dvojnásobnej mamičke. „Filip má teraz naozaj veľa práce. Míňame sa, ale je to asi prirodzené, je to dočasné, vieme, že to prejde,“ Nela priznala pred určitým časom pre magazín Evita.

Ako sa však zdá, problémy známej dvojice nezostali len tak bez povšimnutia. Najnovšie sa o nich rozhodli prehovoriť aj Nelini rodičia po tom, čo sa herečka objavila v šou 2 na 1 s Adelou Vinczeovou a Danielom Danglom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nelka bola v tom období taká smutná,“ zamýšľali sa ustarostení rodičia. V zlom období ale mala prísť nečakaná správa o Pociskovej druhom tehotenstve, a tak mladej mamičke vznikol ďalší dôvod na úsmev. „Vstúpilo jej do života v tom čase také slniečko. To bolo prvé, čo ma zaujímalo, že to dievča sa stále smeje,“ vyznala sa k danej téme Nelina mama.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook