Obľúbené spevácke duo Twiins pravidelne navštevuje zahraničné krajiny, pri ktorých je potrebné preukázať sa cestovným pasom. Daniela však pri poslednej dovolenke čelila nepríjemnostiam. Teraz zistila príčinu.

Pred pár dňami si Daniela Nízlová vybavovala nový občianský preukaz s čipom. Z úradu si však odniesla aj zásadnú informáciu, ktorá jej konečne objasnila, prečo pri pasových kontrolách zažívala patálie.

,,Pani mi povedala na dokladovom, že som prišla ako na zavolanie, a či som na dovolenke v Dubaji nemala problémy na kontrole. A poviem vám, že mala som problémy na kontrole, pretože vždy si ma zobrali bokom,“ šokovala známa kráska na Instagrame. Na vine bol čip, ktorý ju mohol dostať do ešte oveľa horšej situácie.

,,Povedala mi, že pasy, ktoré boli vydané od 11.11. 2022 do konca januára 2023 majú chybné čipy. Dajte si to skontrolovať, pretože vás nemusia vpustiť do krajiny. Ja som s tým, chvalabohu, nemala až taký strašný problém, ale údajne Slováci, ktorí leteli do Kataru, dokonca s malým bábätkom, tak ich nevpustili do krajiny a museli letieť naspäť. Takže dajte si to skontrolovať, aby ste nemali nejaké problémy aj vy,“ odkázala speváčka, pričom uviedla, že chybné pasy vymenia za nové do dvoch dní a grátis.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins