Ako to tie televízne osobnosti robia, že sú vždy tak pefektné? Moderátorka speváckej show Superstar okúzlila divákov svojou bezchybnou tváričkou a rýchlo si získala status exotickej krásky. To, čo jej však nenadelila príroda, si vraj Jasmina mala vybaviť u lekárov. Odborník rozanalyzoval jej fotky „pred / po“ a  mal prísť k záverečnému počtu skrášľovacích zákrokov, ktoré podstúpila.

Nedávno internetom kolovali staré fotografie Rytmusovej milovanej, na ktorých vyzerá tak o dve-tri triedy rozdielne ako dnes. Český portál Extra.cz preto oslovil odborníka na plastické operácie, Roberta Paulata, ktorý sa na tento „problém“ pozrel.

Na fotkách balkánskej krásky uvidel jasné známky po kozmetickej úprave. Sám zhodnotil, že Jasmina si vybrala ozaj šikovného chirurga, ktorý svoju prácu odviedol bravúrne. Najväčšou premenou mal prejsť jej nos, ktorý sa z veľkosti M scvrkol na S, taktiež pery, ktoré sledovali opačný trend.

V prípade, že Jasmina skutočne navštívila kliniku estetickej medicíny, jednoznačne narazila na skúseného odborníka, ktorý jej dopomohol ku krásnym kontúram. Na otázku, či má český portál skutočne pravdivé informácie, sme sa opýtali aj samotnej moderátorky, ktorá nám však do uzávierky neodpovedala. Nech je to ako chce, exotická tvár TV Markíza a Fashion TV je skutočne pôvabná ženská, no nie? :)

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram