Make-up alebo prirodzená krása? Muži sú za prirodzenosť, ale zdá sa, že nevedia o čom hovoria. Fakt, že make-up pomáha, vtipne naznačila aj komička Amy Schumer vo videu, ktoré nahrala spolu s chlapčenskou skupinou One Direction.

Mnohí muži sa častokrát vyjadrujú na adresu žien, že bez make-upu by boli omnoho krajšie. Ale čo sa stane, ak žena preskočí niekoľko krokov zo svojej rannej rutiny, do ktorej spadá aj trošku vylepšenia so zázračným make-upom? Presne túto situáciu naznačila, nadneseným spôsobom, Amy Schumer vo vtipnom videoklipe. Poukazuje v ňom na to, akí prekvapení môžu byť muži, ak uvidia ženu v prirodzenej kráse. Lebo nie všetky sa narodili s dokonalou pleťou ako Kim Kardashian.

V tomto prípade však nejde o žiadne zosmiešňovanie, ale skôr o obhajobu záľuby v kozmetike, ktorá dokáže so ženskou tvárou zázraky. A práve tie pomáhajú nežnému pohlaviu cítiť sa lepšie, atraktívnejšie a sebaistejšie. Lebo nech muži tvrdia o prirodzenej kráse čokoľvek, každý z nich chce takú, ktorá je upravená a dobre vyzerá. Hoci make-up dokáže divy, netreba to s ním nikdy preháňať, lebo ak ho žena na tvár ,,nababre“ veľa, jeho podstata sa stratí a urobí z nej doslova príšeru.

Foto/Video:Youtube