Hovoria vám niečo mená Cuky alebo Luky? Tieto dve ,,paničky“ určite poznáte z obľúbenej relácie, no verte alebo nie, takýchto afektovaných žien je u nás stále viac a viac. Aj vy sa pýtate, čo ich k tomu vedie? Odpoveď však nie je vždy rovnaká…

Každá jedna z vás sa určite neraz stretla na ulici so ženou tohto typu. Sú neprehliadnuteľné a podľa svojho ,,zdravého úsudku“ vždy IN. Značkové oblečenie, ružová farba, masívna bižutéria, na očiach vejáre, zväčšené prsia, pery typu ,,káčer“ a občas nesmie chýbať ani nejaká tá čivava v ruke či v kabelke.

Všetky ženy sú výnimočné a je nutné si uvedomiť, že muži ich milujú aj s malými nedostatkami. Ak sa žena rozhodne pre akúkoľvek fyzickú úpravu či už zo zdravotného alebo osobného dôvodu, je nutné dbať najmä na zachovanie prirodzenosti. Ak to však preženie s plastickými operáciami, svedčí to aj o jej vnútornom rozpoložení. V tomto prípade môže ísť o komplex z vlastného výzoru, prípadne o závislosť. Žena má túžbu zmeniť svoj vzhľad, čím sa pre okolie stáva už na prvý pohľad ,,iným človekom“. Vo svojej prirodzenosti sa mohla cítiť škaredá a menejcenná.

Ale predsa, poznáme aj reakcie mužov, ktorí keď prejdú okolo umelej krásky, oči by nechali v jej výstrihu. To si radšej ani nepredstavujeme, kde sú ich myšlienky. 🙂 Rovnako sa však muž pozrie aj na dievča, ktoré sa na neho len prirodzene usmeje. Podľa štatistík páni síce venujú pohľad ,,dokonalej“ slečne, avšak prednosť vo vzťahu dávajú prirodzeným dievčatám, ktoré si dokážu predstaviť aj pri zdieľaní každodenného života. My ženy predsa vieme, čo muži chcú a čo sa im páči. Určite nepozerajú na naše gélové nechty alebo značku kabelky, no zaujíma ich niečo celkom odlišné. Pokiaľ chcete mať už vážnejší vzťah a myslíte na budúcnosť s vašim vyvoleným, vedzte, že jemu sa budete páčiť viac nenamaľovaná v teplákoch, ako keby vás mal pozorovať pri lepení mihalníc :).

Milé ženy, slečny a dievčatá, buďte prirodzené, veď v nej je predsa najväčšia krása, ktorá sa nedá kúpiť. Všetky ste dokonalé, výnimočné a muži vás za to milujú!

Je krásne, ak sa usmievate len tak, bezdôvodne a bez pretvárky. Žiadny muž predsa neodolá úsmevu a nikdy neviete či sa práve do toho vášho nejaký nezamiluje.

Foto: Facebook