Najlepšia kamarátka princeznej Diany prišla s novými skutočnosťami! Aj 20 rokov od smrti ,,kráľovnej sŕdc“ sa na svet dostávajú informácie, ktoré zaskočia nejednu z nás! O záležitostiach, ktoré sa dostali na povrch iba prednedávnom, sa nemal dozvedieť nikto, údajne o nich vedeli len dvaja blízki priatelia panovníčky.

Aj princezná Diana, ktorú miloval celý svet, no zahynula počas tragickej autonehody, mala svoje skryté tajomstvá. Pred mnohými rokmi totiž pochovala dieťa, ktoré však, samozrejme, nebolo jej. Matkou bábätka bola jej veľmi blízka priateľka Rosa Monckton a otcom editor Dominic Lawson. Rose sa v roku 1994 narodilo mŕtve dieťa a Diana jej navrhla, aby bolo pochované v záhradách Kensingtonského paláca. Zronená matka s návrhom súhlasila a skutok sa uskutočnil v úplnej tajnosti s tým, že ochranke oznámili, že idú pochovať domáce zvieratko. O akte vedel ešte Dianin dôverník Paul Burrell.

Rosa uviedla, že obrad bol veľmi srdcervúci a Diana jej odovzdala kľúče od kráľovských záhrad, aby mohla smútiaca matka svoje bábätko navštevovať.

Rosa Monckton

Zdroj: dailymail.com | Foto: WallsDesk.com, Twitter