„Ani kráľovská rodina neunikne!“ Tak práve tieto desivé slová adresoval terorista Husnain Rashid (31) malému princovi Georgovi (4). Rodičia William a Kate sú, pochopiteľne, zhrození a vyzerá to tak, že po chvíľkovej eufórii z nedávnej svadby sadne na kráľovskú rodinu opäť tieň.

Humbuk okolo svadby princa Harryho a herečky Meghan Markle využil 31-ročný Husnain, ktorý rodine údajne zasielal fotky, z ktorých naskakuje husia koža. Jednou z nich je i snímka malého Georga pred jeho školou, kde vedľa neho stojí čierna silueta Jihad bojovníka. Správa pritom hovorí jasne: „Ani kráľovská rodina neunikne!“

princ george

Husnain bol internetovou zložkou terorizmu – jeho úlohou bolo nahovárať spolupáchateľov, podporovať ich a dodávať im odvahu. Vymýšľal celý rad útokov cez nákladiaky, výbušniny, chemikálie, jednoducho všetko to, čo si len dokážete predstaviť! Ako jeden z jeho zvrátených nápadov môžeme uviesť ideu vstrekovať jed do zmrzliny v supermarketoch! Polícia teroristu, našťastie, chytila a v týchto dňoch s ním prebieha súdne pojednávanie. Strach o kráľovské ratolesti však nemizne.

princ george

princ george princ george princ george

Zdroj: dailymail | Foto: Facebook