Drsná reality šou Farma sa už blíži do vytúženého konca. Zatiaľ čo diváci vidia posledné predtočené epizódy, hráči z jubilejnej série sú už v pohodlí domovov a sledujú reakcie fanúšikov, neprajníkov či dokonca si medzi sebou verejne vysvetľujú nevypovedané veci z natáčania.

Jednou z najvýraznejších účinkujúcich je nepochybne i Karin Dvořáková, ktorej sa ako prvej podarilo vyhrať v zmiešanom dueli proti známemu športovcovi Martinovi Šmahelovi. Prostereká blondínka si však najnovšie vymieňala sladké intímnosti s Martinovým kamarátom, pričom nechýbalo ani slovíčko „láska“.

Stalo sa tak po tom, čo Karin zverejnila nevinný záber z natáčania. Michal Gajdošech to nevydržal a napriek zmluve s televíziou jej poslal emoji v tvare pusinky. Následne mu mladá Banskobystričanka odpovedala úprimnými slovami: „Mišinko, ty moja láska!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tieto nežnôstky prekvapili divákov najmä po tom, čo sa Karin v televízii vyjadrila o Mišovych údajných praktikách s cieľom väčšieho zviditeľnenia sa. Gajdošech sa ju mal totiž údajne pokúsiť zlákať na „falošný vzťah“ pred kamerami, čo mala blondínka bez váhania odmietnuť. Žeby sa však ľady nakoniec predsa len pohli?

Foto: Instagram/ Karin Dvořáková, Facebook/Farma