Michaela Štefániková (33) sa v drsnej reality šou Farma zaplietla s o 13 rokov mladším súperom. Zdá sa ale, že vášnivá noc s Dominikom Porubským (20) priniesla svoje plody, keďže temperamentná tmavovláska len nedávno šokovala horúcou novinkou. Je skutočne tehotná alebo ide len o taktiku a pokus vyštvať silného hráča z cesty?

Túto otázku si kladie množstvo divákov, ktorým na údajnom radostnom očakávaní kontroverznej Michaely niečo „smrdí“. Zatiaľ čo zúfalý Domino len márne hľadá šancu, že by to dieťatko nemuselo byť jeho, ostatní uvažujú nad možnosťou, že ide len o márny pokus psychicky ho zložiť a z Farmy vyradiť. Aká je však skutočná pravda? To vie zatiaľ len samotná nádejná mamička.

Michaela a Dominik mali spolu na Farme „niečo viac“

Napriek tomu sa nám podarilo nájsť moment, ktorý pohne žlčou predovšetkým empatickým mamičkám. Farmársky posol totiž priniesol na statok množstvo alkoholu, a to v balíčkoch od rodín súťažiacich, čo čerstvú „tehuľku“ nesmierne potešilo.

Farmári dostali v baláčkoch fľaše s alkoholom

Miška si napriek údajnému druhému stavu neodpustila dávku červeného vína, ktoré následne zapila tvrdou pálenkou. Konzumácia alkoholu však v takomto prípade rozhodne nie je priateľná rovnako ako napríklad fajčenie, čo vyvoláva jasnú otázku. Je možné, že si farmárka dieťa s Porubským iba vymyslela? Alebo sa rozhodla piť aj počas tehotenstva?

Údajne tehotná Michaela sa najskôr pustila do červeného vína
A pokračovala tvrým alkoholom

Foto: TV Markíza, YouTube