Konečne si na svoje prídu aj muži! Na územie drsnej reality šou zavítala nová kráska z Považskej Bystrice. Lívia Chvostíková (21) patrí medzi štvoricu farmárov z radu „banditov“, ktorých príchod do deja hry šokoval nielen televíznych divákov, ale i samotných hráčov.

Lívia spôsobila prekvapenie predovšetkým jednému zo súťažiacich – ten emócie nedokázal utajiť už po krátkom čase strávenom s krásnou blondínkou. Dominik (20), ktorý už má na svojom konte jeden farmársky románik s Michaelou Štefánikovou (33), sa priznal, že príchod mladej podnikateľky mu veľmi imponuje.

Líviinu prítomnosť si, samozrejme, všimol aj model Michal Gajdošech. Ten sa okamžite snažil novej „slúžke“ pomôcť s predstavením nových úloh, čo sa čerstvo pobláznenému Dominikovi vôbec nepáčilo. „Prišiel tam aj Mišo a kukal sa na ňu, jak jej to ide a moc som z toho nadšený nebol. Lívia je pekné dievča,“ nervózne hľadal slová neskúsený farmár.

Neskôr sa v rozhovore s Milanom Vysokaiom Dominik dokonca priznal, že sa chce pokúsiť získať si pozornosť novej farmárky na svoju stranu, keďže sa mu očividne páči. Niet sa čomu čudovať, sympatická blondínka sa má skutočne čím pýšiť, avšak podľa záberov na Livkinej sociálnej sieti sa zdá, že jej srdce už patrí niekomu inému.

Dominik neskrýva svoje sympatie k Lívií

 

Foto: Facebook, Instagram/Livustek, TV Markíza l Video: Streamable.com/YouTube