Slovenské televízne stanice sa v poslednom období doslova predbiehajú v tom, kto vyrukuje s väčšou peckou. Za uplynulé mesiace sme tak mohli sledovať množstvo vydarených projektov či seriálov, ktoré trhajú rekordy v sledovanosti. Modro-žltá stanica najnovšie ohlásila príchod ďalšej zaujímavej novinky.

Počas tohto roka na Markíze rozhodne kraľovala kontroverzná desiata séria Farmy X či skvelý seriál Oteckovia. Veľkú priazeň si vyslúžila tiež zábavnú šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa jedným z porotcov už tradične stal zabávač Dano Dangl. Práve tento populárny komik má byť hviezdou úplne novej relácie, aká na Slovensku nemá obdoby.

markiza

V novom programe sa majú ocitnúť súťažiaci usilujúci sa o vysokú finančnú výhru pod vplyvom hypnózy. Áno, čítate správne – celý priebeh má byť pod palcom profesionálneho hypnotizéra Martina Lajpríka, ktorý bude ovplyvneným hlavným aktérom zadávať rôzne pokyny. Vďaka tomu vraj budú vznikať rôzne humorné situácie vedúce k finančnému obohateniu.

Jedinečný projekt vznikol podľa originálnej britskej šou s názvom You are back in the room, ktorá si získala rekordnú sledovanosť a stala sa divácky najúspešnejším novým programom roka. Televízia Markíza sa tak rozhodla pokračovať v týchto šľapajach a po vzore anglickej verzie sa pokúsi netradičným spôsobom zaujať slovenských divákov. Relácia na čele s moderátorom Danglom by sa mala objaviť na obrazovkách už začiatkom januára 2019.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dano Dangl

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Tvoja_tvar_znie_povedome, pixabay.com