Na televízne obrazovky čoskoro zavíta ďalšia séria vidieckej reality šou. Tentokrát však bude jubilejná Farma úplne iná – nové tváre, nové pravidlá. Na statok zavíta i množstvo celebrít, kto ale dostane šancu proti nim zabojovať?

Ako sme vás už skôr informovali, na verejnosť prenikli prvé mená čerstvých farmárov. Za ženy zabojuje nebojácna Karin, ktorá sa hneď zo začiatku súťaže rozhodla vlastnými rukami vyradiť všetky známe osobnosti. Viac informácií o Karin Dvořákovej nájdete >>>TU<<<.

Mužské pokolenie obháji jedno z najkrajších tiel sveta, a to konkrétne Michal Gajdosech. O tomto sympaťákovi sme vám priniesli v minulosti množstvo pikošiek, jednou z nich je napríklad jeho spojitosť s bývalou farmárkou Luciou Gachulincovou. Viac informácií o Michalovi nájdete >>>TU<<<.

Ako sa hovorí – do tretice všetko dobré. Máme pre vás ďalšie meno ženy, ktorá zavítala na Farmu. Je ňou mamička Lenka Horníková z Trnavy. Na Farmu sa prihlásila najmä kvôli sláve, avšak lákavá je nepochybne aj mastná finančná výhra. Toto radikálne rozhodnutie sprevádzal ťaždý krok – pre nástup do reality šou musela brunetka opustiť, možno až na niekoľko mesiacov, malého len osemmesačného synčeka.

Drsný životný príbeh

V minulosti to Lenka nemala vôbec jednoduché. Žila v zlých rodinných podmienkach – kvôli chudobe mali s rodinou dokonca skončiť na ulici. Život bez domova ide ruka v ruke so závislosťami, čo platilo aj pre Lenkinho otca – stal sa z neho ťažký alkoholik a násilník. Tieto podmienky nepôsobili dobre ani na jej sociálny život – Lenka bola priamou obeťou šikany a priateľstvá sa jej nadväzovali len veľmi ťažko. Trpký osud ale nechala za sebou a rozhodla sa bojovať ďalej.

Slobodná mamička žije v jednom byte so svojím synom, bratom a vlastnou mamou s jej priateľom. Pred materstvom sa živila ako čašníčka a masérka, takže finančná výhra by jej k novému začiatku nepochybne pomohla, keďže jej čoskoro skončí materská dovolenka.

Foto: Instagram, Facebook, YouTube l Zdroj: Markiza.sk