Nedeľný večer nám zase raz priniesol poriadnu dávku vyhrotených emócií. Relácia V siedmom nebi sa totiž po dlhšej odmlke znovu teší veľkej sledovanosti divákov, ktorí však s odvysielanými príbehmi nie vždy celkom sympatizujú. Kritikou zavalili aj nešťastnú mamu Patrícia z poslednej časti. 

Mladej mamičke sa po narodení dcérky Sašky otočil celý život naruby. Jej partner ju prakticky zo dňa na deň začal psychicky aj fyzicky napádať, pričom sa znížil i na zneužívanie. Výsledkom bolo ďalšie tehotenstvo, a to so zúfalou ženou poriadne zamávalo. Nevedela si totiž ani len predstaviť, ako dokáže zvládnuť výchovu dvoch ratolestí po boku muža, ktorý jej zo života spravil hotové peklo a dokonca jej zakazoval kontakt s rodičmi.

v siedmom nebi

Hoci sa obidve detičky narodili zdravé, po čase v ich zdravotnom stave nastali veľké komplikácie, čo bolo zrejme dôsledkom každodenného trápenia, ktoré im spôsoboval vlastný otec. Súrodenci sa totiž pravidelne museli pozerať na to, ako je ich najmilovanejšia osoba bitá a ponižovaná. Patrícia sa preto rozhodla, že dcérke Saške, trpiacej poruchou prijímania potravy, splní obrovský sen.

Prostredníctvom jojkárskej relácie sa uskutočnil krásny rodinný výlet do Viedne, kde sa malá budúca baletka mohla zúčastniť vytúženého predstavenia. Natešené dievčatko sa tiež stretlo so svojou najväčšou ikonou – členkou Baletu Viedenskej štátnej opery Ninou Polákovou. Diváci sa tak následne stali svedkom úžasnej premeny, vďaka ktorej si rozkošná tanečnica začala sama od seba pýtať jesť.

v siedmom nebi

Po odvysielaní ťažkého osudu rodinky sa však na matku dvoch chorých detí zosypala nečakaná lavína kritiky. Fanúšikovia relácie jej začali vyčítať napríklad to, prečo vysnívala prianie len jednému zo svojich detí. „Tá žena ma 2 deti! Nie len Sašku, ale aj chorého Miška! Miško nedostane ani pusu, ale Saške –  lebo menej je – vysníva balet“ pustil sa do Patrície rozhorčený divák.

Na tento komentár súhlasne zareagovali ďalší ľudia. Mnohí tiež podotkli, že týraná mama sa k synčekovi správala omnoho zdržanlivejšie ako k dcérke, pričom malý Miško podľa ich názoru pôsobí ako veľmi smutný chlapček. „Prišlo mi to od tej maminy také… no neviem. Má dve deti a vysníva sen len pre jedno, ktorému v štúdiu ďakuje. Ten malý je strašne zlatý chlapček a myslím si, že aj jemu mala vysnívať malý sníček a poďakovať aj jemu“ vyjadrila sa ďalšia komentujúca.

Bohužiaľ, podobných ohlasov si musela zronená 26-ročná matka prečítať omnoho viac. Ťažko je súdiť osobu, ktorej do súkromia vôbec nevidíme. Patrícia však mala pre svoje rozhodnutie určite len ten najlepší dôvod.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

v siedmom nebi

siedme nebo

Zdroj: Facebook/Vsiedmomnebi, Instagram/Tvjoj | Foto: Facebook/Vsiedmomnebi, Instagram/Tvjoj