Existuje len málo seriálových postáv, ktoré si budeme pamätať až do konca života. Jednými z nich sú však určite hrdinovia sitcomu Priatelia. Všetkým smútiacim fanúšikom ale v týchto dňoch svitla nádej, žeby sa šestica kamarátov mohla opäť spoločne objaviť na obrazovkách.

Aj vy ste milovali strelenú Phoebe, puntičkárku Moniku či neuspešného herca a večného baliča žien Joeyho? Seriál Priatelia kedysi doslova ovládol všetky televízie a jeden by neveril, že jeho posledná časť bola natočená v roku 2004. Odvtedy fanúšikovia čakajú, že sa predsa len raz všetci herci znovu stretnú a natočia spolu novú sériu.

Priatelia

Žeby sa tak už stalo? Na internete sa totiž začiatkom októbra objavil trailer k filmu Friends, podľa ktorého to vyzerá tak, že by mali hlavní predstavitelia seriálu Priatelia zavítať na plátna kín. No keďže doposiaľ v médiách nepadla žiadna zmienka o tom, že by sa mal podobný kúsok natáčať, s najväčšou pravdepodobnosťou ide len o šikovnú prácu nejakého fanúšika. Avšak video sa mu skutočne podarilo!

Zdroj: YouTube | Foto: getwallpapers.com, YouTube