Natália Puklušová prežíva čarovné obdobie. Plní si kariérny sen speváčky, pričom aktuálne koncertuje po Slovensku s Kandráčovcami, a zároveň sa teší na svoje prvé bábätko. Obľúbená herečka priznala, že je tehotná!

Talentovaná kráska zo Spišskej Novej Vsi je už viac ako rok zamilovaná do svojho priateľa Michala, s ktorým si pravidelne vymieňajú romantické vyznania a nežnôstky i na Instagrame. Dvojica sa fanúšikom prihovorila aj v pondelok poobede počas toho, ako si vyšla na prechádzku do mesta.

natalia puklusova

Keď Natália Puklušová priznala, že úspešne zjedla dve a pol zmzrzliny, jej Kuki, ako herečka volá svoju polovičku, sa prekecol a vyzradil obrovskú novinu. ,,Tak, lebo neješ už iba za seba,” skonštatoval s úsmevom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ježiš, ty to musíš hneď vykecať, dobre, no tak ja som chcela úplne niečo iné povedať, ale teda, keď už si to načal. Vidíte, áno, dobre vidíte, veľká som, tučná som. Budu máma, budu máma a ty, Kuki, budeš táta!” potvrdila radostnú správu šťastná umelkyňa, ktorá následne ukázala svoje rastúce bruško. Ako ďalej 39-ročná plavovláska uviedla, dieťatko by sa malo vypýtať na svet v období Mikuláša. Srdečne gratulujeme!

Natália a Michal oznámili radostnú novinu

Zdroj/Foto: Instagram/nataliapuklusova