Hovorí sa, že pomsta býva sladká, no aj pri ,,odplate“ platia určité medze, ktoré by sa nemali prekračovať. S 27-ročnou modelkou Gessicou Notaro si vyrovnal účty jej expriateľ po svojom a vykonal na nej beštiálny čin – tvár jej polial kyselinou!

 

Bola prekrásna

Keby ste si pozreli Gessicine fotky spred pár mesiacov, určite by ste si povedali, že je to krásna žena. Mladá Talianka sa dlhé roky živila modelingom a taktiež sa zúčastnila aj súťaže krásy MISS.

Gessica si po čase našla priateľa Jorga Edsona Tavaresa, no nerozumeli si a kráska sa rozhodla vzťah ukončiť. To však ešte netušila, čo si na ňu vymyslí jej ex. Taverson zosnoval diabolský plán a začiatkom tohto roka vylial na Gessicinu tvár fľašu kyseliny. Modelka musela pre ťažké zranenia ostať dva mesiace v nemocnici a na verejnosti sa vôbec neukazovala.

Muž, ktorý môže za Gessicino trápenie.
Muž, ktorý môže za Gessicino trápenie

Odvážila sa ísť do televízie

Po liečbe nabrala Gessica odvahu a prijala pozvanie do televíznej show Maurizia Constanza. ,,Keď mi kyselina rozžierala tvár, kľačala som na kolenách a modlila sa k Bohu, nech si vezme moju krásu, ale nech mi nechá moje oči,“ spomína na najhorší deň svojho života. Gessica tiež hovorila o tom, že má zakázané pracovať, pretože nemôže prísť do kontaktu s vodou. Každú pol hodinu si musí dávať kvapky do očí kvôli dehydratácií pokožky a všetky svoje úspory míňa na lieky.

Netúži po pomste?!

Napriek tomu, že si Gessica uvedomuje, že jej tvár nebude už nikdy ako predtým, nestráca optimizmus. V závere relácie sa vyjadrila aj k svojmu bývalému priateľovi. Bývalá modelka netúži po pomste, no dúfa, že si uvedomí, čo spôsobil. Gessica chce, aby videl jej znetvorenú tvár. Tavares v tejto chvíli čaká na súdne pojednávanie.

Hoci prišla Gessica o svoju krásu, po pomste netúži.
Hoci prišla Gessica o svoju krásu, po pomste netúži.

Foto: Instagram, Facebook, Twitter