Kabát je jedinečným kusom oblečenia, ktorý je vhodný na jesenné dni. Hodí sa ženám, mužom, k elegantnému, ale aj k športovému outfitu. Kým kedysi bol jednoznačnou voľbou klasický čierny kabát, dnes máte možnosť vybrať si z rôznych druhov a strihov. Ktorému trendu podľahnete vy?

Stupne na teplomery pomaly klesajú, preto už koženky a tenké bundy odložte do skrine. Nastala sezóna kabátov! My sme pre vás pripravili jedinečné typy, ktoré letia tento rok. Či chcete byť za dámu alebo skôr obľubujete oversized, vyberie si každá z vás.

Kabát ako župan

kabát 2kabát 1Tento strih letí už druhú sezónu. Skvelé je, že sedí na chudej aj plnšej postave. Ak chcete kabát niečím ozvláštniť, zaviažte opasok napr. do tvaru mašličky.

Oversized kabát

kabát oversizedkabát oversized 2Oversized je taktiež trend z posledných rokov. Vyzerá dobre skôr na štíhlejších postavách, pretože opticky pridáva objem.

Kabát a lá dedko

dlhý kabátdlhy kabát 2Dlhé kabáty sú späť! Ak máte tento typ zafixovaný ako ,,pre starších pánov“, ktorí ich nosia do záhrady alebo kostola, tak si tieto predstavy vyhoďte z hlavy. Skvele sa hodia do mesta na chladné večery alebo na každodennú cestu do práce vlakom či autobusom. Zima vám v ňom rozhodne nebude.

Kabát bez rukávov

kabát bez rukávovbez rukávovHitom tejto jesene sú ľahké kabáty bez rukávov. Budete v nich vyzerať skutočne skvele, no odporúčame ich skôr na teplejšie jesenné dni. Pod kabát si dajte hrubší sveter a môžete vyraziť.

Farbičky

farebný kabát 2 farebný kabát farebné kabáty kabát farebnýNemusíte byť vonku za šedú myš! Farbami jesene už dávno nie sú iba šedá, hnedá, čierna a kaki. Buďte odvážna a zvoľte farebný odtieň, ktorý vám sadne ako uliaty.

Tak čo vybrali, ste si ten pravý pre vás? 🙂

Foto: Pinterest