Uvažujete nad bábätkom, no hlboko vo vnútri vo vás driemu pochybnosti, či to zvládnete? Využite možnosť veľmi realistickej generálky, ktorú nedávno uviedla na trh španielska spoločnosť Babyclon. Okrem naozaj realisticky vyzerajúceho dieťaťa-robota vlastnej farby pleti si môžete zaobstarať aj malého modrého avatara s chvostíkom.

„Bábätko“ je vyrobené z veľmi odolného silikónu, takže šancu dostanú aj veľmi nešikovné potenciálne mamičky a oteckovia. Vo vnútri drieme malý „baby robot“, ktorý dýcha, žmurká a raz za čas mu utečie slinka. Nezabudnite ho nakŕmiť, inak sa doma strhne peklo. A áno – to jedlo musí odniekiaľ aj von :-).

„Nácvičné“ dieťa prvýkrát predstavili na výstave v Bilbau a okamžite si získalo srdcia mnohých nadšencov. V prípade, že si zatiaľ nie ste istá, či by ste starostlivosť o skutočné bábätko zvládli, táto ,,napodobenina“ môže byť vaša za 5 000 dolárov alebo 4 000 libier. Ak si priplatíte, môžete si dokúpiť aj pupočnú šnúru. Na rozdiel od toho naozajstného, na toto dieťatko sa čaká len približne 5 mesiacov. Ak by ste mali chuť zabehnúť do Barcelony, Berlína, New Yorku alebo Sydney, môžete sa zapísať aj do kurzu výroby vlastného dieťaťa – silikónového, samozrejme.

Zdroj: www.mirror.co.uk | Foto: Instagram

Uložiť