Meno Lucie Vondráčkovej sa v posledných týždňoch skloňuje viac než často. Ba priam v rebríčku aktuálne najmedializovanejších žien by sa známa Češka pokojne mohla zaradiť na prvé priečky k slovenským dámam Dare Rolins a Jasmine Alagič. Najnovšie však na seba Lucka nestrhla pozornosť ničím, čo by súviselo s jej rozvodom.

Česká herečka a speváčka aktuálne neprežíva najšťastnejšie obdobie. Môže za to krach jej manželstva a Tomášom Plekancom, s ktorým má 5-ročného Matyáša a 3-ročného Adama. Práve táto udalosť možno Luciu prinútila pričuchnúť opäť k hudbe. Pred pár dňami totiž vyšla jej novinka nazvaná Zásah.

Ako sme boli xy rokov dozadu zvyknutí, bratia Česi mali v záľube prerábať aj neprerobiteľné zahraničné skladby do svojho šatu. Napriek tomu, že je tento trend už dávno za nami, Lucie si to zrejme nemyslí – skladba Zásah je cover verziou obrovského svetového hitu Hot Stuff od Donny Summer. Sympatická plavovláska k novému počinu natočila i videoklip, avšak naše pocity z neho sú tiež akési rozporuplné. Alebo vám sa zdá, že obraz videa vyzerá ako z roku 2019? ?

Zdroj/Foto: YouTube