Z jubilejnej Farmy X sa stal dramatický seriál, ktorý každým dňom prináša šokujúce zvraty. Včera večer farmári absolvovali duel, avšak bez víťaza a porazeného. Napriek tomu jeden z duelantov statok opustil.

V štvrtom dueli Farmy X si sily merali Mišo Gajdošech a Robo Mikla, svoj boj ale nedotiahli do konca. Po štyroch disciplínach a stave 2:2 sa v záverečnom kole Mišovi, bohužiaľ, pritrafilo zranenie – seklo ho v ramene.

Farma Napriek bolesti chcel mladík v hre pokračovať, čo mu ale moderátorka šou Evelyn nedovolila rovnako ako jeho súper Robo. Spevák, ktorý nedávno vyurážal svojich celebritných kolegov z Farmy, chcel dokonca odstúpiť, aby mohol Michal ostať v hre. Všetci prítomní ostali šokovaní a začali premýšľať, ako by sa mohla nečakaná situácia vyriešiť, pričom Evelyn sa najviac pozdával návrh Ibiho Maigu, a teda, aby na statku ostali obaja.

Farma

Impulzívnemu Miklovi sa však tento nápad vôbec nepáčil, zobral si svoje veci a vyhlásil, že je unavený, hladný a nas*atý. Michal sa ho ešte následne snažil presvedčiť, aby neblbol a vrátil sa naspäť, no nepomohlo. Celú situáciu si môžete pozrieť vo videu.

 

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Streamable