Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič je v aktuálnych dňoch kvôli nákaze koronavírusom v karanténe, vďaka čomu sa jeho sociálne siete plnia rýchlejšie, ako býva zvykom. Počas Štedrého dňa sa pochválil už 2 roky starým darčekom od dcérky, ktorý jej jedného dňa plánuje vrátiť. 

Čo si predseda vlády SR našiel pod stromčekom tento rok, zatiaľ nevedno, no zato sa pochválil homamade mini balíčkom, ktorý uchováva už roky bez toho, aby do neho vôbec nahliadol. ,,Neviem, či ste niekedy dostali darček, ktorý bol tak zlatý, že vám ho bolo ľúto otvoriť. Ja mám taký od Vianoc spred dvoch rokov. Pod stromčekom vtedy boli menšie či väčšie balíčky, ale v kútiku bol nenápadne jeden mrňouz s milým textom a super dovetkom na konci,“ napísal na Facebook Igor Matovič k snímke hranatého zospinkovaného kartónu.

matovič rodina

,,Pre tatinka zo srdca Ježiško! Otoč!“ je napísané detskou rukou na jednej strane. ,,Kúp si niečo! Nie je toho veľa, ale napríklad banán v čokoláde!“ dodáva dcérka, ktorá podľa premiéra mohla do vnútra ukryť asi peniaze.

,,Dodnes neviem, čo v ňom je, ale podľa omaku dve mince, asi 1 a 2 eurovka. A myslím, že si ich takto nechám rásť na hodnote, až kým zo slečny, pardon, z Ježiška nevyrastie dáma. Potom jej ich vrátim do vena,“ uviedol na záver Matovič.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Igor Matovič