Ako si doma vytvoriť útulnú, uvoľnenú a príjemnú atmosféru? Skúste to pomocou voňavých sviečok, ktoré vám navodia pocit pohody a zrelaxujte sa po náročnom dni.

Tlmené a hrejivé svetlo sviečok sa ideálne hodí nielen k romantickému večeru vo dvojici, ale vytvorí skvelé podmienky aj pre wellness deň, ktorý si vyhradíte len pre seba. Sviečky prevoňajú celý interiér a na rozdiel od moderných osviežovačov vzduchu predstavujú klasický spôsob, ako si spríjemniť  prostredie, či už doma alebo v kancelárii. Od vanilky a čokolády cez vôňu drevín až po citrusy alebo morský vánok, vyberie si skutočne každý. Navyše, niektoré bylinkové arómy majú priaznivé účinky a môžu znížiť stres alebo únavu po náročnom dni.

lemon candle

Úžasnou výhodou sviečok je ich rozmanité prevedenie. Dotvoria váš interiér, budú krásnou dekoráciou a milým detailom. Či už vyznávate minimalizmus alebo vaše srdce túži po romantike, hodia sa ku každému štýlu.

Z bytu alebo domu vykúzlia domov, svojím svetlom rozžiaria dušu a teplom zahrejú aj srdce.

Štíhle a vysoké sú elegantným a jemným doplnkom, farebné a hrubšie budú výrazným prvkom, ktorý nikto neprehliadne. Skvelým riešením sú aj sviečky v dizajnových nádobkách, skle a svietnikoch. Ak sa chcete vyblázniť a využiť svoju kreativitu, sviečky môžete dozdobiť, previazať stuhami alebo vytvoriť zátišie s kvetmi, ovocím či aktuálne vianočnými dekoráciami.

can

Drobnosti, ktoré spravia veľkú radosť. Z bytu alebo domu vykúzlia domov, svojím svetlom rozžiaria dušu a teplom zahrejú aj srdce. Skvele sa hodia k výnimočným okamihom. Nie je to dobrá investícia?

jnbvbnm

Zdroj: Pinterest