Od včerajšieho večera pozná Slovensko svoju novú Miss, ktorou sa stala krásna blondínka Leona Novoberdaliu z Bratislavy. Napriek tomu, že veľkolepý galavečer prebehol bez divákov, na pódiu nemohli chýbať hudobní hostia. O skvelé spoločné číslo sa postarali aj raper Kali so speváčkou Darou Rolins, ktorá imidžom doslova vyrážala dych!

U speváčky Dary Rolins sme si už dávno zvykli, že kde sa objaví, tam z jej výzoru ľuďom padajú sánky. Inak tomu nebolo ani počas včerajšieho live prenosu Miss Slovensko, kde si československá ikona na pódiu zaspievala duet Daj viac s raperom Kalim.

Obľúbená kráska nosila počas svojej kariéry väčšinou dlhé vlasy, ktorých sa však pred dvomi rokmi rozhodla zbaviť. Pred pár hodinami sa ale opäť na malú chvíľu vžila do úlohy dračice s obrovským három, pričom tentokrát siahal jej účes až po kolená!

,,My ženy sa proste občas potrebujeme cítiť ako princezny a nielen vo vzťahu, ale aj pred svetom… Cítiť ich všade na tele bolo sice se*y, ale sú situácie, kedy sa vám pripletú aj tam, kam nechcete. Takže som ich zase poslušne vrátila a domov som už cestovala na klasiku, s vlasmi zamotanými do uzla,“ Dara zhodnotila svoju „misskovskú“ premenu, ktorá jej počas šou dodala ten pravý hviezdny look!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi