Populárna tvár TV Markíza Zlatica Puškárová včera zverejnila na sociálnej sieti príspevok, ktorým prekvapila nejedného fanúšika. Moderátorka Televíznych novín totiž spolu s dvomi synmi Leom a Adamkom odišla preč od svojho manžela. Aký je dôvod tohto nečakaného „úteku“?

Večne usmiata Zlatica sa odhodlala vyraziť si na výlet do Tatier len v spoločnosti svojich ratolestí. Jej manžel Patrik Švajda sa vraj tohto rodinného výjazdu nezúčastnil kvôli neodkladným povinnostiam. Obľúbená blondínka však úsmev na tvári nestratila, práve naopak – skvele si užíva turistiku s drobcami.

Zlatka svojich sledovateľov potešila skutočne krásnymi zábermi z rozprávkovo čistej prírody. „Najkrajšie babie leto! Na nebi ani obláčika, fascinujúce Tatry a nezbední milovaní synčekovia. Dnes sme dali Skalnaté pleso a opäť som raz bola pyšná, akú krásu máme doma. Chlapci boli parádni, nechápem, kde títo malí ľudia berú toľko energie!“ takto okomentovala milú fotografiu, na ktorej drží v náručí malého synčeka.

zlatica puskarova syn adam

Ďalší záber zachytáva hrdú mamičku s obidvomi deťmi, ako si spoločne vychutnávajú cestovateľské chvíle. „Milujeme Tatry a teraz na jeseň sú prekrásne. Je to síce s týmito synáčikmi crazy, ale už som sa naučila v celom tom rodičovstve plávať /asi začnem s kulturistikou, keď mám nosiť týchto mužíčkov. Paťo našťastie nežiada, aby som ho nosila na rukách. Moja cestovateľská duša sa skrátka prebudila,“ prezradila fanúšikom nadšená Zlatica. Je vidieť, že rodinka sa má v Tatrách naozaj výborne a očividne tieto vzácne chvíle spoločného voľna všetkým prospievajú.

Zlatica puskarova synovia

Zdroj: Čas.sk, Instagram | Foto: Instagram