Búrlivé momenty na farmárskom statku nemajú konca kraja. Po historicky prvom zmiešanom dueli v desiatej sérii markizáckej reality show sa strhla v rybárskej osade neviazaná zábava. Nechýbal ani alkohol a následné hádky, či dokonca prekvapivé zblíženia medzi farmármi.

Pri stretnutí v kuchyni sa rozpútala bujará debata o tom, kto sa akým dielom pričinil o práce na Farme. Martin Šmahel sa už dávnejšie netajil tým, že mu na ženskom osadenstve prekáža práve častá nečinnosť a flákanie. Svoj postoj teraz objasnil pred Karin Dvořákovou. „Podľa mňa si tu ešte ženy nenašli takú činnosť, pri ktorej by sa striedali pravidelne, a dopĺňali sa tak, aby sme my muži nemuseli na ňu stále myslieť,“ začal vyšportovaný model zľahka, pričom príhovor neváhal doplniť kázňou o tom, ako by mal fungovať správny manažment práce.

martin smahel

Extravagantná blondínka zareagovala tým, že ponúkla fitnessákovi ešte ďalší pohárik. Krátko nato prezradila, v čom podľa nej spočíva Šmahelov najväčší problém. „Ty máš proste náboj voči mne, ale brutálny,“ odhalila plavovláska svoj názor. Karin je totiž presvedčená o tom, že Martin si na ňu zasadol a len si hľadá dôvody, prečo by mohol rozpútať ďalšiu hádku.

karin farma

Známy tréner má však svoju pravdu a stojí si za tým, že nežné pokolenie na čele s Karin sa prišlo do Farmy predovšetkým zviditeľniť. Táto debata mala nakoniec nečakanú dohru – obidvaja hlavní aktéri sa po zotmení presunuli spolu von, kde si povymieňali ešte zopár ďalších názorov, pričom Šmahel sa rozhovoril aj o pohnútkach, ktoré ho viedli k zvoleniu Táni Brunayovej do duelu.

Po všetkých vysvetleniach ostala Karin takmer bez slov. Hľadiac Martinovi priamo do očí vyriekla nečakanú vetu.„Fakt úprimne sa ti ospravedlňujem.“ Slávny fešák sa zmohol len na jedinú reakciu – silné objatie svojej súperky, počas ktorého si do ucha pošepkali ešte pár významných slov. Ktovie, čo bude po tomto uzmierení ďalej nasledovať…

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                      ho >>>TU<<<

karin farma

Celý rozhovor Karin s Martinom

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube