Influencerka Ráchel Karnižová sa ako jedna z mála týraných žien rozhodla o citlivej téme prehovoriť verejne. Ešte v apríli zverejnila šokujúce vyjadrenie a fotografie usvedčujúce jej bývalého priateľa Tomyho Kottyho z domáceho násilia. Napriek bolesti, ktorú prežila, nenávisť voči moderátorovi a spevákovi necíti.

Vzťah Ráchel a Tomyho nebol len o temných chvíľach. Dvojica sa milovala a o šťastné momenty sa pravidelne delila aj so sledovateľmi na Instagrame. O to väčší šok prišiel s odhalením, že si moderátor Farmy X-tra zo svojej vtedajšej priateľky neraz spravil „boxovacie vrece“.

Po uplynutí takmer dvoch mesiacov fanúšikov zaujíma, či Tomáš červenovláske chýba. ,,Že by mi chýbal, to nie, ale samozrejme, že si na neho spomeniem a stále na neho občas myslí. Ale už to nie je také, že mám na neho hnev a zlosť,“ reagovala na otázku s tým, že dúfa, že si spevák uvedomuje vážnosť situácie a má v úmysle sa zmeniť.

Podnikavá kráska, ktorá sa po rozchode zamerala na seba a svoju prácu, Kottymu nepraje nič zlé a v hlave sa snaží uchovať iba to pekné, čo spolu prežili. ,,A veriť, že keď vedel byť aj taký dobrý, tak sa tak naozaj dokáže aj zmeniť. Každý si zaslúži druhú šancu od života,“ napísala vyrovnaná Karnižová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rachellkka