V stredu večer televízia JOJ odvysielala prvú epizódu seriálu Diana a Tomáš. Diváci si komediálny projekt pozreli a zaplavili sociálne siete komentármi. Čo naň hovoria?

JOJ-ka tentokrát priniesla na obrazovky nevšedný formát, v ktorom zrkadlí krátke úseky zo života partnerskej dvojice. Hlavných úloh sa zhostili Diana Mórová s Tomášom Maštalírom. Diváci však môžu vidieť len etudy bez deja a v tých sa zatiaľ určite našli mnohé páry, ktoré si povedali, že to rovnako funguje aj u nich doma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyzerá to ale tak, že táto novinka Slovákov veľmi neočarila. Na základe reakcií je jasné, že si od nej sľubovali oveľa viac.. ,,Neoslovilo ma to, čakala som nejaký dej, nie iba scénky,“ napísala Milada. ,,Veľmi slabé, Maštalír je veľmi dobrý herec, ale čudujem sa, že sa na toto dal naviesť,“ myslí si Jana. ,,O ničom to bolo, čakala som niečo lepšie,“ prezradila Majka.

,,Myslel som si, že to bude komediálny seriál a je to polhodinová relácia, v ktorej sú párminútové skeče, ktoré na seba nenadväzujú, žiaden dej“ vysvetlil sledovateľ. ,,Čakala som viac, po 20 minútach som prepla, škoda času,“ pridala sa k názorom Valéria. TV JOJ tak seriálom Diana a Tomáš ľudí prekvapivo veľmi nenadchla, krátke scénky im k spokojnosti, bohužiaľ, nestačili.

diana a tomas

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia JOJ