Nela Pocisková pravidelne čelí otázkam ohľadom svadby s partnerom a otcom svojich dvoch detičiek Filipom Tůmom. Postaví sa už herečka a speváčka konečne pred oltár?

Celebritná dvojica uzavretie manželstva nikdy nevylúčila, no pri časovej vyťaženosti ho na piedestál nedáva. Plánovanie vysnívaného dňa je totiž samo o sebe náročné, nie to ešte keď sa musí skĺbiť s množstvom práce a starostlivosťou o dve malé deťúrence. Aké je to mať svadbu, si však Nela Pocisková aspoň vyskúšala.

pociskova

Obľúbená herečka prekvapila fanúšikov na Instagrame, keď sa im ukázala ako nádherná nevesta. ,,To zas budú otázky,“ zasmiala sa pri zábere tušiac, že ju fanúšikovia zaplavia komentármi ohľadom svadby s Filipom Tůmom. ,,Nie, nevzali sme sa stále, ale asi by som už mala… keď vidím tieto fotky,“ skonštatovala dvojnásobná mamička.

,,Mala by som tie šaty raz zažiť, v seriáli to bolo už tuším po tretíkrát,“ zamyslela sa kráska, ktorá si elegantnú bielu róbu tentokrát obliekla ako lekárka Rebeka Vargová v seriáli Nemocnica. Ktorému kolegovi povedala áno, je zatiaľ otázne, avšak stalo sa tak na rovnakom mieste, kde sa oženil Nelkin brat. Na záver príspevku známa umelkyňa poďakovala televízii JOJ za peknú svadbu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela