Na konci uplynulého roka sme vás informovali o tom, že TV JOJ chystá pre svojich divákov veľké prekvapenia. Môžete sa tak tešiť nielen na návrat obľúbeného seriálu Som mama, ale aj na úplne nové projekty, pričom jedným z nich je seriál Záchranári, ktorý na obrazovkách štartuje už o pár hodín. Medzi hlavnými hrdinami sa objaví i známy moderátor!

Seriál Záchranári, ktorý bude TV JOJ vysielať každý pracovný deň o 17.25, je inšpirovaný skutočnými príbehmi ľudí. Príjemným prekvapením je, že postavy stvárňujú menej opozerané tváre, avšak tým najväčším – jedného zo záchranárov si zahral moderátor rannej show Rádia Vlna Martin Chynoranský.

Martin Chynoransky

Chyno v úlohe herca

39-ročný Trnavčan hrá v seriáli postavu sympatického záchranára Romana Pechana, ku ktorej sa Chyno dostal cez casting. ,,Mal som telefonát z TV JOJ, pozvali ma na casting, že si ma vedia predstaviť v takej úlohe. Prišiel som, vyhral som, potešil som sa,“ prezradil nám Martin. Postava Romana je síce moderátorova najväčšia herecká skúsenosť, avšak vôbec nie prvá. ,,Hral som trikrát v jojkárskej Súdnej sieni, v seriáli Panelák som si raz zahral sám seba. Hral som v niekoľkých študentských filmoch. Primárne som moderátor, ale hranie ma baví,“ uviedol modrooký sympaťák.

Martin Chynoransky

Čo sa týka natáčania seriálu, bola to vraj zábava, ale, samozrejme, aj adrenalín. ,,Chvíľami to bolo celkom náročné. Točili sme zaujímavé príbehy, s kolegami – hercami sme si sadli,“ vyjadril sa moderátor, ktorý tiež priznal, že musel absolvovať niekoľko školení, aby zvládol rôzne postupy či terminológiu. ,,Treba myslieť na to, že je to hraný seriál, nie dokument a rekonštrukcia udalostí, aj keď to je inšpirované skutočnými príbehmi,“ doplnil Chyno.

Martin Chynoransky

Práca záchranára je nesmierne náročná

Napriek tomu, že práca na seriáli Martina veľmi bavila, v reálnom živote by záchranárom byť určite nechcel. ,,Ako skutočný záchranár by som sa živiť nechcel. Je to extrémne zodpovedné, stresujúce aj fyzicky náročné povolanie. Ide o život. Taká extrémna zodpovednosť, to nie je nič pre mňa. Klobúk dole všetkým skutočným záchranárom. Ale tá uniforma má niečo do seba, púta to pozornosť. Ženám sa páči chlap v uniforme,“ skonštatovala s úsmevom nová hviezda TV JOJ.

Ak chcete vidieť Martina Chynoranského v akcii, nezabudnite si zapnúť Jojku už dnes o 17.25, kedy štartuje pilotný diel nového seriálu Záchranári.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Chynoransky

Teaser na seriál Záchranári

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/chyno_sk