Už na jeseň sa môžeme tešiť na tretiu sériu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. TV Markíza zatiaľ divákov stihla nalákať na mená, ako Jasmina Alagič, Mary Havranová, Evelyn, Adam Ďurica či Nela Pocisková. Pre fanúšikov poslednej menovanej ale máme zlú správu, čerstvá mamička vraj nakoniec v projekte nevystúpi. 

Po letných prázdninách sa na televízne obrazovky opäť vráti program Tvoja tvár znie povedome, ktorý bude mať pod palcom ostrieľaný moderátor Martin „Pyco“ Rauch. Okrem neho už poznáme aj niekoľkých účinkujúch. Ako ale píše portál Topky.sk, sľubovaná Nela Pocisková vraj zmenila rozhodnutie a v populárnej šou ju neuvidíme. Tešiť sa však môžeme na ďalšie zaujímavé osobnosti, ktoré pribudli do zoznamu.

Nela Pocisková
Nela Pocisková

Spevácku obec bude namiesto Nely zastupovať menej známa Ivana Regešová – speváčka sa objavila napríklad v Let’s dance, kde spievala spolu so Superstaristom Lukášom Adamcom. O niečo zaujímavejšie meno patrí veľkému lámačovi dievčenských sŕdc, ktorý bol kedysi známy svojím strapatým blond három. Reč je o rockerovi Mirovi Šmajdovi pýšiacim sa nielen rajcovným hlasom, ale aj telom. Svoje vypracované krivky a pekáč buchiet nám tak určite predvedie aj v nejakom vystúpení.

Miro Šmajda
Miro Šmajda

Okrem Mira by sa mal v tretej sérii Tvoja tvár znie povedome predviesť aj 25-ročný herec Dárius Koči či ďalší ženský idol Juraj Loj. Vyzerá to teda tak, že my dámy sa budeme mať na čo pozerať!

Juraj Loj
Juraj Loj

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram