Dušan Kajaba sa prihlásil do šou Svadba na prvý pohľad, pretože túži nájsť skútočnú lásku. Tím odborníkov ho spojil s mladou Karin, ktorá mu okamžite padla do oka. Avšak médiám sa ozvala ženíchova bývalá priateľka a vytiahla na modela zaujímavé informácie.

Diváci romantickej šou už poznajú prvý pár, ktorý vytvorili profesionáli na základe výsledkov rôznych testov. Ako sa zdá, experti vybrali naozaj správne — Dušan a Karin nevedia zo seba spustiť oči a funguje medzi nimi neskutočná chémia.

karin a dusan svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak nie všetci tieto sympatie dvojici veria. Médiám sa totižto ozvala bývalá partnerka televízneho ženícha a odhalila o manažérovi zaujímavé pikošky. ,,Vždy si išiel za svojim! Čo si v hlave zaumienil, to musel mať!“ prezradila Dušanova ex pre magazín EVA.

,,Fotografie od známeho fotografa Lukáša Kimličku boli z Dušanovej iniciatívy. Inak to nebolo ani v prípade televíznej reklamy, v ktorej účinkuje. Nečudovala by som sa, ak aj tento krok, prihlásiť sa do televíznej šou, bol len za účelom zviditeľniť sa,“ dodala žena, ktorá s Kajabom určitý čas randila. Myslíte si, že je to zo strany markizáckeho manžela naozaj len hra? Svoje odpovede nám môžete napísať do komentára pod článok na našom Facebooku.

dusan kajaba

Foto/Zdroj: eva.pluska.sk,Instagram/tvmarkizaofficial, dusan_kajaba