Nečakaný rozvod v rodine Heribanovcov je pre mnohých Slovákov doslova šokom. Ku krachu dlhoročného manželstva sa teraz vyjadrila aj svokra, mama Aleny Heribanovej, ktorá zaťovi adresovala poriadne drsné slová.

Mária Repčíkova (82), mama Aleny Heribanovej (62), je sklamaná a nešťastná potom, čo sa od susediek dozvedela o krachujúcom manželstve svojej dcéry. Jej slová adresované zaťovi však jasne hovoria o tom, že má na neho poriadne ťažké srdce. Ostrou kritikou nešetrila ani hneď na úvod: „Myslím si, že len hlupák mohol toto navrhnúť,“ začína svokra poriadne zhurta pre Plusku. Nedokáže totiž pochopiť, prečo sa rodina, ktorá žila pekne 40 rokov a nič jej nechýbalo, zrazu rozpadla.

Jozef Heriban ostal u svojej svokry naozaj v nemilosti a prezradila, že sa s ním momentálne ani nerozpráva a narovinu mu položila aj otázku, čo mu ešte chýbalo k životu. Rovnako ju trápi, že v ich rodine ešte nikdy nedošlo k rozvodu a ani v tomto prípade naň nevidí dôvod. Prípadného milenca svojej dcéry ale rázne zmietla so slovami, kedy by to asi stíhala? Vyťažená moderátorka sa vraj každý víkend poctivo vracia domov, kde navarí aj operie. Na záver prezrádza, čo môže stáť za odlúčením manželov: „Alenka je vo Viedni prešťastná. Organizuje, reprezentuje Slovensko, zvoláva. A mám dojem, že jej muž má pocit, že zostal trocha v tieni,“ myslí si svokra a dodáva, že na Slovensku sme v tejto téme ešte v stredoveku a ženy nesmú vynikať. Či je naozaj práve toto dôvodom rozpadu dlhoročného manželstva, však už vedia len oni dvaja.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube