Speváčka Dara Rolins prežíva skutočne búrlivé obdobie. Začiatkom roka sa musela vyrovnávať so stratou veľkej lásky Patrika Vrbovského a teraz má zrejme čo robiť, aby predýchala zásnuby Rytmusa s Jasminou

Že je Dara nádherná a originálna žena – o tom rozhodne niet pochýb. No od rozchodu s raperom sa po jej boku oficiálne ešte žiadny nový muž nevyskytol. Hoci je módna diva občas pristihnutá v spoločnosti príťažlivých fešákov, stále ešte neohlásila nový vzťah. To, čo sa však odohralo na nedávnom koncerte v pražskej Lucerne, ohromilo zrejme mnohých jej fanúšikov!

dara rolins

Ako sme vás informovali, Rolins bola tesne po koncerte prichytená vo vášnivej debate s vplyvným českým ekonómom Tomášom Sedláčkom. Keďže 41-ročný muž je ženatý a so svojou manželkou dokonca vychovávajú aj dieťa, ich vrúcne bozky priamo na verejnosti vyvolali obrovské pobúrenie. Najnovšie sa ale k celému incidentu vyjadril neznámy muž, ktorý tieto ich spoločné chvíle videl na vlastné oči.

„Pri vystúpení s obnoveným projektom s Danom Bártom Sexy Dancers v Lucerna Music Bare sa speváčka neskutočne rozvášnila,” prezradil návštevník koncertu. „Z ničoho nič sa rozžiarila a chytila ho za hlavu a vlepila mu dlhý bozk,” pokračoval ďalej, pričom dodal, že Dare nevadili ani pohľady prítomných ľudí. „Naviac si ho odviedla do zákulisia,” prekvapil v závere rozhovoru. Zdá sa, že obľúbená slovenská hudobníčka sa vie poriadne odviazať. Ktovie, akú dohru ešte môže celá táto šokujúca novinka mať.

tomas sedlacek
Tomáš Sedláček

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook/TomasSedlacek, Instagram/DaraRolins_vermi