Oficiálne informácie ohľadom kráľovského obradu princa Harryho a herečky Meghan Markle zaplavili médiá po celom svete. Ako sa však zdá, pre fanúšikov zamilovaného páru sú omnoho zaujímavejšie doteraz skryté konverzácie dvojice, ktoré mali ostať len medzi štyrmi očami. Expert na čítanie z pier sa však chopil svojej profesie a teraz sa svet baví na kráľovsky vtipných hláškach mladomanželov!

Ako sa zdá, ani princ z rozprávky nie je taký „pašák“, aby si mohol byť istý svojou vyvolenou, a tak sa rozkošný Harry opýtal tesne pred obradom svojho brata nervózne otázku: „Je tu?“ William naznačil, že netuší, kde sa Meghan momentálne nachádza. Ženích mal čakania už evidentne plné zuby, keď bratovi šepol poznámku: „Hádam dovtedy neošediviem.“ :)

Keď sa anjelsky krásna Meghan predsa len dostavila za sprievodu princa Charlesa k oltáru, mladý ženích mu s pokorou povedal: „Ďakujem, oci.“ Duša romantika sa v ňom nezaprela, veď z pier sa mu dali odčítať krásne slová, ktoré adresoval svojej neveste: „Vyzeráš úžasne. Chýbala si mi.“ Po odhrnutí závoja sa ako pravý gentleman uistil, či je všetko v poriadku. Zahanbiť sa však nenechala ani čarovná nevesta, ktorá počas svojho veľkého dňa neustále opakovala „wau, neuveriteľné, úžasné!“

A je to tu! Meghan a Harry sú konečne svoji a po prvýkrát sa londýnskemu ľudu ukážu ako manžel a manželka. Meghan sa Harryho neisto opýtala: „Pobozkáme sa?“ Harry odpovedal: „Áno!“ Skvelé rozhodnutie!

harry a meghan svadobný bozk

TOP hláška

POZOR! Teraz však prichádza najlepšia perlička, ktorú kráľovský ženích vypustil z úst! Keď Harry konečne unikol z očí verejnosti a vkročil do súkromných kráľovských záhrad, svojej prekrásnej manželke s úsmevom povedal: „Tak a teraz si môžem dať drink.“ Tak nazdravie novomanželom!

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram