Kým bola na Farme, mnohí jej držali palce práve pre jej chuť do života a bezprostredné správanie. Čoskoro nato sa však začalo zdať, že jej celá popularita poriadne stúpla do hlavy. Romana Košťálová totiž po odchode zo statku mnohých sklamala nielen očierňujúcimi rečami o ostatných farmároch, ale aj zvláštnym humorom na YouTube, detinskými výstrelkami a predovšetkým snahou byť centrom pozornosti. Za každú cenu.

Ako sa má tmavovlasá exfarmárka dnes? Hoci sa jej Instagram stále môže pochváliť pekným počtom fanúšikov, tých, ktorí sú tam naozaj preto, že ju obdivujú, je čoraz menej. Prirodzene, s týmto úkazom pod Romaninými fotografiami pribúda aj množstvo negatívnych komentárov.

Veselé fotky z prostredia zeleného statku v lone prírody nahradili na Romaninom profile tri veci – klišéovité citáty, marketingové príspevky a čierno-biele fotografie, ktoré sa na seba podobajú ako vajce vajcu… Na všetkých je Romanina tvár s obrovskými našpúlenými perami. Práve tie sa v poslednom čase stali terčom poriadneho posmechu.

„Nejde mi do hlavy, prečo väčšina žien, ktoré si dajú napichať ústa, sa prestanú usmievať. Vkuse len tie ústa špúlia!,“ poznamenala trefne jedna komentujúca na margo vážnych selfíčok, snažiacich sa vyzerať ako profesionálne fotografie. Väčšina ostatných komentárov sa však nesie skôr v inom duchu. „Bože, ale si škaredá. Čistý Káčer Donald,“ znie jeden z kategórie najčastejších. K niektorým menej podareným obrázkom tak hviezdička pre istotu zakázala komentáre.

Napísať komentár k tejto fotke by ste sa pokúšali len márne. Romana totiž názor na ňu skrátka počuť nechce.

Ľuďom okrem tuctového obsahu prekáža aj obrovské množstvo reklám. Okrem toho, že Romana denne uverejňuje sponzorovaný obsah v príbehoch, ktoré po 24 hodinách zmiznú, produkty umiestňuje aj do svojich fotografií. V spolupráci s rôznymi značkami tiež usporadúva súťaže. Na tej poslednej bolo pre toho, kto sa chcel zapojiť, podmienkou začať sledovať 29 profilov (!) na Instagrame a označiť troch ďalších priateľov.

„Toto je už za hranicou sociálneho marketingu,“ odkázal jej jeden z fanúšikov, ktorý sa rozhodol do „súťaže o ceny za 6.000 €“ pre neznámy počet výhercov radšej nezapojiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Omnoho horšie než „nevinné“ súťaže je, že Romana sa rozhodla spojiť so značkou elektronických cigariet, ktorú sa podujala propagovať vulgárnou fotografiou s roztiahnutými nohami a cigaretou v ruke. Problém je, že drasticky veľa jej sledovateľov sú neplnoleté deti. Napriek tomu, že je výrobok označený ako „luxusný produkt bez tabaku, nikotínu a dechtu“, webová stránka značky vás nepustí ďalej, kým nepotvrdíte, že máte viac ako 18 rokov.

Hoci teda exfarmárke evidentne zachutili honoráre z uverejňovania sponzorovaného obsahu, mala by si dobre premyslieť, koľko ho bude denne pchať ľuďom pod nos, a tiež čo bude mladistvým fanúšikom odporúčať. Inak týmto štýlom príde aj o posledných priaznivcov, ktorí jej po fiaskách s videami a inými bezduchými výstrelkami ešte zostali.

Romaninu fotografiu propagujúcu cigarety si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/romii_y | Foto: Instagram/romii/y