Lexi Reed z Indiany vážila ešte v roku 2016 neuveriteľných 285 kilogramov, zatiaľ čo jej manžel bol takmer o polovicu ,,ľahší“. Mladá žena, ktorá trpela extrémnou obezitou, si však jedného dňa povedala dosť a spolu so svojim partnerom sa rozhodli, že obaja schudnú!

Dvaja ľudia, jedno presvedčenie a 181 stratených kilogramov! Lexi a Danny patria rozhodne k párom, ktoré si zaslúžia obdiv. Sympatická dvojica z Terre Haute v štáte Indiana si totiž jedného dňa povedala, že by už aj stačilo masívneho prejedania sa a rozhodli sa schudnúť: „Nemali sme naplánovaný jedálniček, operáciu, osobného trénera, ale to, čo sme mali, bola vzájomná opora a motivácia v tom, aby sme pracovali tvrdo každý deň. V budúcnosti sme chceli byť rodičmi a žiť spolu dlhší život,“ napísala na Instagram Lexi.

Obézna brunetka povedala mladíkovi svoje životné ,,áno“ v roku 2015, pričom obaja v strave každý deň prijímali približne 8 000 kalórii! Tvrdú cestu, vďaka ktorej schudol každý z nich približne polovicu vlastnej váhy, sprevádzali pravidelné tréningy i vyradenie nezdravých fast-foodov. Manželia si začali variť doma vlastnú zdravú stravu, vďaka ktorej sa vyformovali a schudli takmer 200 kíl. A dnes vyzerajú oproti minulému roku doslova k svetu! Wow!

Foto: BoredPanda.com