Tak a je to tu! Posledný finálový týždeň už klope na dvere a diváci jubilejnej série Farmy čoskoro spoznajú meno desiateho výhercu mastnej sumy 75 tisíc eur. Oproti ostatným častiam sa však celebritná hra radikálne líši – ako je možné, že je na statku stále 7 hráčov a ako bude prebiehať ich vyhadzov?

To, ako bude vyzerať farmárska iluminácia, už čoskoro prezradí moderátorka Evelyn po jej príchode na statok, kedy so sebou prinesie i list vyradeného Martina Šmahela. Model, ktorý prehral v dueli proti Karin Dvořákovej, však po novom farmára týždňa neurčuje – imunitu už tak žiaden z hráčov nezíska.

O možnosť zabojovať vo finále sa usadlíci pokúsia splnením rôznych úloh, ktoré otestujú to, čo sa na schátranom statku naučili. „Každý deň dostanete jednu špeciálnu úlohu, ktorú musíte splniť, pretože od toho bude závisieť, či sa dostanete do hry o finále,“ prezradila im Evelyn.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jednou z daných disciplín je napríklad upliesť rohož z rákosia, čo farmári dostali v minulosti za úlohu od hospodára Martina Bagára. Je teda otázne, či sa to podarí splniť každému z nich, pričom tentokrát už ide skutočne o všetko, keďže každý deň jeden zo súťažiacich vypadne!

Video: YouTube | Foto: Facebook/Farma, TV Markíza