Po štvrtom kole Let’s Dance ostali diváci v šoku a svojimi nespokojnými reakciami okamžite zaplavili sociálne siete. Ako je možné, že zo šou vypadla herečka Helena Krajčiová, ktorá ani zďaleka nepodávala slabé výkony?

Obľúbené herečky Helena Krajčiová a Gabika Marcinková predvádzali na parkete úžasné kreácie, kvôli ktorým ich viacerí pasovali za favoritky súťaže. Napriek tomu sa v nedeľu večer pri vyhadzove rozhodovalo práve o ich osude. S účinkovaním v Let’s Dance sa napokon rozlúčila Helenka, ktorá dostala najmenej smsiek.

 ,,Pre mňa veľké sklamanie, lebo Helena bola skvelá, vypadnúť mal Valábik alebo Kubánec, a neverím, že výsledok nie je zmanipulovaný,“ znie jeden z množstva komentárov, v ktorých diváci Markízy vyjadrujú pohoršenie nad výsledkami šou. Čo si o tom myslí najprísnejší člen poroty Ján Ďurovčík?

„U mňa napr. bola na 3. najlepšom mieste. Dal som jej známku 6 a najvyššiu som v ten večer dal osmičku. Je to šou, jedno je hodnotenie poroty a druhé je hodnotenie divákov. V nedeľu napr. bola oveľa horšia Gabika Marcinková a naši dvaja nie veľmi pohybliví chlapci, ktorí boli u poroty na posledných miestach. Čo s tým urobím?!“ vyjadril sa pre Pluska.sk známy choreograf uvádzajúc, že sa rovnaké scenáre diali i minulosti.

,,Aj Diana Mórová vypadla niekde v 4. kole, aj Miňo minule, pritom je vynikajúci tanečník. Je to šou, nie je to Dunajský pohár, ten by asi nikto nepozeral,“ zhodnotil so smiechom Jano opakujúc zásadnú vec. Podľa neho si totiž diváci myslia, že najviac sms hlasov dostanú dobrí tannečníci.

,Ľudia niekedy nehlasujú tak, že kto je najlepší, ale že chcú niekoho udržať v šou. Chcú niekomu pomôcť. Keď je niekto dobrý, povedia si, tak ten hlasy nepotrebuje, lebo ich dostane dosť, no potom sa môže stať, že tých pomocných podporných hlasov bude oveľa viac,“ vyjadril sa porotcovský kat tvrdiac, že to takto funguje už roky. Potom sa nemožno čudovať, že v šou ostávajú tí menej šikovní.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jan durovcik

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Markiza.sk