Na Slovensku momentálne zažívame babie leto, no kanadské mestečko St. George už dýcha Vianocami. A to všetko len vďaka jeho obetavým a skvelým obyvateľom, ktorí sa rozhodli priniesť najkrajšie dni v roku skôr, aby vyčarili úsmev na tvári chorého chlapčeka.

Štedrosť obyvateľov kanadského mesta St. George je naozaj obdivuhodná. Kvôli 7-ročnému chlapčekovi menom Evan Leversage priniesli do mesta Vianoce o dva mesiace skôr.

Evan už od svojich dvoch rokov bojuje s rakovinou mozgu, ktorú lekári diagnostikovali ako nevyliečiteľnú. Rodičom dokonca oznámili, že sa chlapček nedožije ani dňa, kedy by si za iných okolností našiel pod stromčekom darčeky. Evanova rodina teda na Facebooku založila skupinu, do ktorej sa zapojilo celé sedemtisícové mestečko a chlapčekovi priniesli posledné Vianoce priamo domov. V obývačke nechýbal vianočný stromček, darčeky a dokonca aj sám Santa Claus na saniach, ktorý čakal pred domom. Okrem toho bola celá ulica vyzdobená vianočnými ozdobami.

Chorý chlapček bol nesmierne šťastný a rovnako tak aj jeho mama, ktorú láskavosť ľudí dojala. Tento príbeh je dôkazom toho, že dobrí ľudia ešte stále žijú. 🙂

chlapcek1 chlapcek2