Aj vy sa pýtate? Najmä v letnom období je pre väčšinu žien príťažlivá opálená pokožka v kombinácií s vypracovaným telom. Nevieme s čím to súvisí, avšak aj chlapi sa občas radi zadívajú po peknej ženskej riťke. Prečo by sme sa teda my, ženy, nemohli pozrieť tiež po niečom chrumkavom? Veď predsa, máloktorá žena u mužov obľubuje výzor a´la biela múka. :)

Dievčatá si už v mladosti vytvoria ideál dokonalého muža, vedľa ktorého by sa chceli prebúdzať každý deň. Zväčša ide o vtipných a rodinne založených chlapíkov, ktorí majú zmysel pre romantiku a umenie. Ak sa pozrieme na južanské typy, úprimne, ešte sme nestretli nikoho, kto by nemal vášeň pre hudbu a tanec. Sme si isté, že každá žena vie oceniť, ak sa vie chlap hýbať. Na Slovensku sú muži často ostýchaví, neradi sa predvádzajú na parkete (česť výnimkám) a ak ich už žena presvedčí na tanec, zvyčajne prestupujú len z jednej nohy na druhú s ,,nadšeným“ výrazom na tvári. To sa vám v exotických krajinách nemôže stať! Muž je zvodca a je to práve on, kto s nadšením pozýva svoju vyvolenú do tanca. Nebuďte prekvapené, ak vás naučia aj nejaké to latino. Ľudia sú tu viac otvorení, milujú zábavu a od malička bývajú vychovávaní tancom a hudbou. Považujú ich za prejav vášne, prejavenie emócií a už len jemnými dotykmi vám dajú najavo, že po vás bezhranične túžia.

muzi2

Hovorí sa, že gentlemani už dávno vymreli, no chlapi s južanskými koreňmi sú asi výnimkou. Nestane sa, aby vám neotvorili dvere, prípadne ich zabuchli pred nosom, nepomohli s taškami či nedali prednosť. Vždy vedia ženu prekvapiť a očariť, podotýkame VŽDY! Garantujeme vám, že nudiť sa rozhodne nikdy nebudete, nakoľko majú neustále nejaký záložný romantický plán a jednoducho vedia, ako zvádzať ženu. Možno vám zaspievajú na pláži, čo môže byť celkom vtipné, zoberú vás na prechádzku pri západe slnka či pozvú na dobrú večeru, ktorú možno sami navarili. Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok a každú z nás uchváti, ak sa ukáže, že vie dotyčný navariť a ešte aj pripraviť príjemnú atmosféru. Samozrejme, že týmito vlastnosťami vynikajú aj naši ,,domáci“ muži, no ich počet môžeme pokladať za ohrozený druh.

muzi3

V lete sú ľudia omnoho viac uvoľnenejší, dovolia si oddýchnuť od ustavičného stresu a bežného života, cestujú, vyplavujú sa im pocity šťastia. Určite počas dovoleniek a letných prázdnin badáte aj sama na sebe, že vaša nálada je výborná, slniečko v spojení s jemným drinkom vám pripeká na mozog, fešáci vám skladajú komplimenty od rána do večera a vy sa s priateľkami často nechávate uniesť ich prehnane sladkými rečičkami sprevádzanými letným románikom. Ak vás cudzinec omámi svojím šarmom, buďte opatrné, bohužiaľ, väčšina týchto mužov sú len záletníci, ktorí hľadajú krátke vzrušenie u cudziniek. Zachovajte však chladnú hlavu a rovnako si užívajte letnú známosť, no neberte ju vážne. ,,Summer boy“ totiž presne vie, čo chcete a to vám je ochotný aj splniť. Rozumieme, že ich rodný jazyk pre vás znie tak úžasne, že majú dokonalé pohyby tela a áno, vieme, že vás oblbli na prvý pohľad. Ale! Nikdy sa na nich neviažte, pokiaľ ich nepoznáte dlhodobo. (Nemyslíme tým týždeň ani mesiac!)

Letný flirt je len letný flirt a verte, že ani u tých našich slovenských chlapov sa nie je na čo sťažovať. Všetko závisí od typu osobnosti, porozumení a možno práve doma nájdete tú svoju ,,spriaznenú dušu“, na ktorú raz nedáte dopustiť. :)

Autor: Michaela Šanková

Foto: Facebook