Slovenská operná a muzikálová diva Sisa Sklovská je okrem svojho skvelého spevu aj neslávne známa drobnými trapasmi, ktoré sa častokrát stali námetom rôznych zábavných relácií. Tentokrát vám však prinášame iný pohľad na ňu. Vďaka rozhovoru v online relácii #tbt ju spoznáte ako ženu, ktorá odhalila svoje najintímnejšie tajomstvo.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že má táto speváčka v súčasnosti takmer všetko. Ale napriek tomu jej chýba niečo, čo je pre mnoho dám prirodzené – dieťa. Ako to už však niekedy býva, nie vždy sa práve veľmi vyťaženým ženám v šoubiznise podarí priviesť na svet malého človiečika, aj keď by si to možno veľmi želali.

Matúš Krnčok si túto opernú divu zavolal do svojej online relácie TV Markíza #tbt, aby ju vyspovedal. A Sisa veru spolupracovala. Nemala problém hovoriť tak, ako to cítila – otvorene a bez zábran sa rozhovorila o tom, prečo nemá deti. Moderátor sa k tejto téme dopracoval nenápadne, keď nadviazal na otázky z jej vlastného detstva a kariéry. Speváčka, hoci mala možnosť odmietnuť, nespravila tak. „Nepatrím do kategórie žien, ktoré snívajú o tom dni, o tých bielych šatách a kedy to príde. Nie som človek, ktorý by tlačil na niečo. To musí všetko prirodzene prichádzať. U mňa je všetko prirodzené.

sisa sklovskaZdá sa, že životný štýl speváckej hviezdy nie je len ružový. Koncerty, nahrávanie, opera a muzikály, to všetko zaberie veľmi veľa času. A následne nezostáva čas na vlastné deti. Čo napokon potvrdila aj samotná hviezda.

„Akosi mi na to ušiel čas… A potom, keď prišiel ten pravý muž do cesty, tak snaha bola, ale to už bolo zrejme neskoro,“ odôvodnila Sklovská. Potom dodala, že jej to veľkú traumu nespôsobilo, aj keď miluje deti a oni milujú ju. Má pri sebe veľkú rodinu, ktorá jej všetko vynahradí a nič neľutuje.

Pasáž o materstve si môžete pozrieť od 16:15

https://www.youtube.com/watch?v=vsbLtsC0HmY&t=374s

Zdroj: YouTube| Foto: Instagram