Leto a láska patria tak nejako k sebe. Diskotékové flirtovanie, náhodné rande, bezvýznamné bozky… Toto všetko môžete zažiť počas horúcich letných dní. Tak to využite! A my vám prezradíme, prečo je milovanie v lete úplne najlepšie.

 

Tak napríklad preto, že…

…nemáme na sebe toľko oblečenia

Takže sa môžete bez obáv pokochať príťažlivým telom svojho partnera/ky a navyše vám v ceste nestoja tri vrstvy oblečenia.

…je jednoduchšie vyskúšať nejakú zaujímavú lokalitu

V zime si veľa milovania vonku neužijete. Ale v lete, keď je teplo, je romantika v prírode ideálna!

…už ste tak či tak spotení

Tak prečo nepridať ešte nejaký ten pot príjemnejším spôsobom, než je „pobyt“ na slnku? Mimochodom, pot môžete neskôr príjemne zmyť spoločnou sprchou…

…vaša postava je v tomto období najkrajšia

Chudnutie do plaviek má svoje výsledky, letné športy postavu vytvarovali, slniečko vás opálilo… A nové nabité sebavedomie môžete zúročiť nejakým nápaditým milovaním.

…môžete zmeniť prostredie

Leto je obdobím cestovania. A tak môžete vyskúšať niekoľko hotelových izieb, ale aj stan alebo zadné sedadlo auta. Jednoducho žiadna spálňová rutina!

…je to obdobie hier!

Áno, kedy inokedy sa oddávate zábave a hrám viac, než v lete? Nikdy. A hravosť patrí i do intimity. Tak na to nezabúdajte!

…na povrch vyplavia inštinkty

Slnko a dobrá nálada z vás spraví úplne nového človeka. Preto vám nič nechýba a máte na pohlavný styk väčšiu chuť. Jednoducho sa začnete venovať uspokojovaniu príjemnejších potrieb!

…krém na opaľovanie prináša dôvody na dotyky

Takáto ochrana pred slnkom môže byť vlastne skvelá predohra. Telá sa lesknú, pekne kĺžu a vy to môžete využiť vo váš prospech..

Foto: Facebook