Riaditeľka súťaže Miss Universe Silvia Lakatošová momentálne bojuje o víťazstvo v súťaži Let´s Dance. Potenciálnej kráľovnej tanečného parketu sa však v žlto-modrej televízií zapáčilo natoľko, že už plánuje ďalší kšeft. Markíza jej však dala jasnú stopku!

Miss Československo 1993 Silvia Lakatošová pôsobí ako riaditeľka Miss Universe už niekoľko rokov. Niekdajšia tanečnica Lúčnice však momentálne bojuje o titul kráľovnej tanečného parketu, kde sa prebojovala do top trojky. Horúcu kandidátku na víťazstvo úspechy v šou teda zrejme nakopli zaloviť aj v iných vodách komerčnej televízie: ,,Televízia vyhlásila konkurz na nové tváre moderátorov a keďže v tom čase už v Markíze mal vlastnú reláciu aj Paľo Chovanec, na kasting nového televízneho projektu prišla aj Silvia,“ informuje Pluska.sk

Paľo Chovanec (Silviin manžel) moderuje reláciu Nebezpečné vzťahy.

Napriek tomu, že jej manželovi Paľovi Chovancovi návrat na televízne obrazovky vyšiel, Silvia by zrejme mala ostať pri súťažiach krásy. Markíza si ju nevybrala a kastingom, žiaľ, neprešla. Nuž, dúfajme že vo finále Let´s Dance sa jej bude dariť o niečo lepšie. :-)

Silvia Lakatošová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, YouTube