Tichá, hanblivá a ostýchavá. To je Sabina Křováková, ktorá sa z nežnej krásky dokázala zmeniť na punkovú dračicu behom pár sekúnd – stačilo jej do rúk podať mikrofón. Nedávno však šokovala priznaním o udalosti, ktorá jej navždy zmenila život.

V roku 2013 sa Sabina ocitla vo finále po boku Štefana Pčelára, pričom odišla ako úplný víťaz Superstar. Odvtedy o nej nebolo v médiách takmer vôbec počuť, napriek tomu sa stále venuje hudbe, ktorá sa stala jej oporou v zrejme najťažšom období života.

Trauma na celý život

Nešťastná udalosť sa sympatickej speváčke udiala ešte na jar, no poznačila ju už navždy. Po čase sa odvážila prehovoriť a tým zároveň varovať ostatné ženy, ktoré by sa mohli ocitnúť v podobnej situácii.

Vracala som sa z hodiny spevu. Normálne so sebou nosím kaser, ale teraz som ho nemala. Chlap sa na mňa vrhol, natlačil ma do vchodu pri dome a zhodil ma na zem. Ani som nekričala, nekopala, len som sa rukami metala ako kôň,“ Sabina len ťažko hľadala slová, ktoré by dokonale opísali jej traumatizujúcu spomienku.

Strhol mi kabelku a utiekol. Bola som z toho celá v šoku, prišla polícia a sanitka, musela som ten hrozný zážitok opisovať znovu. Tá trauma na mňa potom doľahla. Veľa som spala a stále sa za sebou otáčam, dokonca som sa bála byť v Prahe. Nasťahovala som sa k mame do Děčína. Nakoniec som si povedala, že sa musím prestať báť a nasťahovať sa do Prahy. Teraz som viac opatrná,“ zverila sa pred celým Českom a Slovenskom o útoku neznámeho muža.

Foto: Facebook, Twitter l Zdroj: Blesk.cz