Toto sa stať nemalo! Človek ide na dovolenku s vedomím, že si oddýchne od zaužívaného stereotypu, spozná nové miesta, kultúru a hlavne vyčistí si myseľ. Tragédie ale neobchádzajú ani dovolenkové destinácie. Najhoršie je, keď však pri tom zlyhá ľudský faktor.

Známa česká YouTuberka Týnuš Třešničková sa pred pár dňami vybrala spolu so svojím priateľom Viktorom na dovolenku do vychýrenej destinácie Turecka. Žiaľ, nachádzali sa na nesprávnom mieste v nesprávny moment. Dvojica sa totiž rozhodla, že navštívi luxusnú reštaurácia, ktorá ponúka samé kulinárske špeciality.

Stali sa svedkami výbuchu

Pri ohňovej show, typickej pre párikom vybraný podnik, jeden z čašníkov prilial do ohňa látku, po ktorej následne vznikla explózia.Počas programu explodovala časť horľavej zmesi, ktorá poprskala českých občanov, a tí začali horieť. Bez pomoci zamestnancov či prizerajúcich sa im nakoniec podarilo uhasiť sa navzájom,“ uviedlo ministerstvo.

Česká YouTuberka má tak popálených 35 % tela, hlavne v oblasti tváre, dekoltu a rúk. „Bolo to ako nočná a mám to stále pred očami,” vyjadril sa pre turecké média Viktor, ktorý má popálených 15 % tela. 22-ročná influencerka bola ihneď hospitalizovaná.

Vzhľadom k tomu, že Týnuš Třešničková natáča videá, spolupracuje s poprednými značkami kozmetiky, je vzorom nejednému mladému dievčaťu, výzor je pre ňu prvoradý a nesmierne dôležitý. Až časom sa však ukáže, v akom rozsahu jej po tomto nešťastnom dni ostanú trvalé následky.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=ZCRDLFg1ukA

Zdroj: Blesk.cz, Topky.sk Foto: Instagram, YouTube