Zrejme každá z nás sa už stretla s pocitom, že ju nádejná budúca svokrička má tak trošku v zuboch. Niet sa čomu čudovať, všetky matky chcú mať po boku svojho syna len tú najlepšiu a dokonalú ženu a výnimkou nie je ani Borkovcova adoptívna mamička, ktorá vraj jeho staro-novej láske poriadne strpčuje život.

Pokiaľ sledujete magazín SlovakWoman, určite vám neunikol milostný návrat dvojice zo Superstar. Radostnú novinku oznámil Borkovec prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti, kde ho môžeme vidieť v spoločnosti jeho „ex lásky“ Kataríny. „Dá sa ju nemilovať? Navždy moja,“ vyznal svoje city, pričom celý post nájdete >>>TU<<<.

Knechtova Borkovec

Čo sa skrýva pod pokrievkou….

Väčšinu fanúšikov tohto kontroverzného páru však zaujímal dôvod, kvôli ktorému šli pred krátkou dobou od seba. Zdá sa, že aj v tomto prípade platí pravidlo: „Za všetkým hľadaj SVOKRU.“ Blízky zdroj z Petrovho okolia totiž prezradil, čo všetko údajne predchádzalo dramatickému rozchodu, a predovšetkým, KTO v tom mal vraj namočené prsty najviac.

Petrova mama neskrývala svoje nesympatie voči tomuto pomeru už v minulosti, kedy sa písalo, že po prepuknutí ľúbostnej pikošky bola doslova na zrútenie. Ako sa však zdá, situácia sa vyostrila natoľko, že sa na pohľad milá pani rozhodla zakročiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Písala jej vulgárne správy. Nadávala jej, že je stará ku… a nechýbali tam ani vyhrážky. Vyhrážala sa jej, že na ňu pošle sociálku,“ prezradila nemenovaná osoba pre český magazín Extra.cz, ktorá údajne všetky tieto správy videla. Petrova matka si vraj priala, aby Katarína nechala jej syna na pokoji, čo sa malo údajne vyostriť až do atakovania SMS správami. Katka to tak údajne v určitom bode nezvládala a mal prísť rozchod.

Vypisovala jej často, napríklad to, že mu stačí jej stará p… a na starej p… sa dobre cvičí,“ dodáva zdroj k poriadne pikantnému vyjadreniu. Musíme uznať, že takéto vyhrážky a atakovanie môže vyvolať vo vzťahu poriadne prekážky, avšak pokiaľ je to všetko pravda, zdá sa, že sa obom oplatí o ich lásku zabojovať, čo dokázali aj spoločným zamilovaným záberom na internete.

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube, Instagram/Petr Borkovec