Jubilejná séria vidieckej reality šou so sebou priniesla hneď niekoľko známych tvárí, ktoré sa po príchode na schátraný statok zaradili do tábora so zvýhodnenými podmienkami. Mnohé nadšenkyne módy však prekvapil fakt, že známy model z Čiech Michal Gajdošech skončil medzi „normálnymi“ súťažiacimi, pričom ho na televíznych obrazovkách mohli vidieť častejšie, ako napríklad speváka Roba Miklu.

Už od začiatku natáčania reality šou sa sympatický mladík z Prahy netajil tým, že svet módy a šoubiznisu preňho nie je žiadnou neznámou. Napriek tomu o ňom nebolo počuť tak, ako by si to sám predstavoval. Vinu dával práve svojmu pôvodu, keďže je Slovák žijúci v Českej republike, kde o ňom médiá podľa jeho slov nechceli verejnosť priveľmi informovať. A tak sa rozhodol zviditeľniť v drsnej reality šou.

Michal má rozbehnutú modelingovú kariéru

O Mišovu pozornosť bojovalo hneď niekoľko farmárok. Niet sa ale čomu čudovať, svalnáč s titulom štvrtého najkrajšieho muža planéty sa má skutočne čím chváliť. Ako však vyzeral  niekoľko rokov predtým, než sa o ňom začalo tajne pošepkávať? S dlhými vlasmi alebo dokonca vyžehleným imidžom by ste ho len ťažko spoznali! PS: Aj vy vidíte tú podobu s Brunom Marsom? ?

Staré fotky známeho modela z Farmy

Foto: Facebook/Michal Gajdosech, Farma