Juraj Solčanský sa v reality šou Farma prezentoval ako lenivý mladík z Nitry túžiaci po veľkom balíku peňazí, ktorý by si mohol užívať pri mori s drinkom v ruke. Malo to však jeden háčik – kvôli vytúženému luxusu nechcel pohnúť ani len prstom, a to podľa jeho slov neplatilo iba na statku, ale i v bežnom živote.

Ako sa však zdá, ľahký život „flákača“ sa mladému Jurajovi poriadne vypomstil. Ex-farmár totiž len krátko po veľkom finále drsnej reality šou odhalil problémy, ktoré mu vstúpili do života po nástupe a následnom zotrvaní na Farme mimo civilizácie.

Jurajovi sa totiž nazbieralo množstvo povinností, na ktoré sa ešte pred odchodom mimo civilizáciu nepripravil. „Mi tá Farma celkom pomohla, narobila mi aspoň dlhy,“ ironicky uviedol v rozhovore pre televíziu Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Som nebol na úrade, paušále mi rástli,“ vysvetlil Solčanský dôvod svojich dlhov po odchode z hry o 75 tisíc eur. Je teda otázne, či sa lenivý mladík vrhne do práce alebo si na vzniknuté poplatky našporí tvorbou hudby. Podľa jeho nového „hitu“, ktorý vydal v deň finále, by sme mu však radili navštíviť pár pracovných portálov, ako napríklad NovyJob.sk. Daný „rapový“ song totiž schytal množstvo kritiky, pričom si ho môžete vypočuť >>>TU<<<.

Zdroj/Foto: TV Markíza